Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

Başın Sağolsun Ülkem

Kategori Kategori: Güncel Olaylar | Yorumlar 4 Yorum | Okunma 1524 Okunma | Yazar Yazan: sucati | 19 Ekim 2011 21:13:05

Terörü lanetliyoruz...

19 Ekim 2011, yiğitlerimizin cennete uçtuğu terörün ise çukurun en çukuruna yuvarlanışının başladığı tarih olacak. Büyük Türk Milleti en güçlü şekilde bu çapulculardan intikam alacak, intikam alanların en güçlüsünün desteği ile inşallah.

Aziz hatıralarınız önünde Suçatı olarak eğiliyoruz, mekanınız cennet olsun şehit kardeşlerimiz...

 | Puan: 10 / 1 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Hidayet Takçı { 22 Ekim 2011 14:46:43 }
bugün basına yansıdığı kadarıyla kahraman Türk askeri 32 teröristi hakkaride etkisiz hale getirmiş (basın dili kullanalım). bunlar arasında üst düzey yöneticiler olduğu iddia ediliyor. inşallah doğrudur.

bu arada bir önceki yorumumda, korucularla ilgili bir duyumu paylaşmıştım fakat korucuların saldırılardan iki gün önce bir emirle daha üst bir mevziye çekildiklerini öğrendim. kimsenin günahını almayalım diye paylaşmak istedim.

askeriyle ve siviliyle bu savaşı ülkemiz inşallah en güzel şekilde kazanacak. Rabbim Türk Milletinin yardımcısı olsun...
Abdurrahman Engin { 22 Ekim 2011 09:00:25 }
yorumlarınıza harfiyyen katılıyorum.Bu korucu sistemini oldum olası beğenmedim onlardan adamlardan korucumu olur? her halukarda kendi ırkdaşlarını koruyacaklardı.Bu sistemin en kısa zamanda kalkması lazım.Şehitlerimize Allah rahmet eylesin yakınlarının, ve ülkemizin başı sağ olsun Rabbim böylesine acıları bir daha yaşatmasın.
Hidayet Takçı { 21 Ekim 2011 10:54:04 }
Son günlerde yaşanan olaylar insanın aklına ister istemez bazı kirli bağlantıları getiriyor. Terörün dış ve iç destekli olduğunu net olarak bize gösteriyor.

Hatırlayalım, füze kalkanı sebebiyle İran ile gerilen ilişkilerimiz ve gelinen noktayı. Karayılanı önce tutup sonra bırakmaları ve deyim yerindeyse ikili oynamaları.

Suriyenin, Türkiye işlerimize karışmasın kendi de bize dönebilir yönündeki açıklamaları ve böylece Türkiyede kan akacağının sinyallerini vermesi.

Alman vakıflarının terörü desteklemesi ve bilinen alman düşmanlığı.

İspanyanın bir türlü teröre terör diyememesi. Fransanın Türk düşmanları ile dostluğu.

İsrailin, dış işleri bakanı kanalıyla itiraf ettiği terör bağlantıları.

Ve... terörün siyasi kanadının tutumu. Belki daha acısı, korucuların da saldırının olduğu gün yerlerinde olmayışı ve korucuların bulunması gereken mevzilerden askerimize roketatarlarla saldırı düzenlenmesi.

Fert fert terörü ve yandaşlarını bilmedikçe bu problemlerin çözülmesi mümkün değil. Ayrıca, terör bu kadar çok başlı iken terör ile mücadeleyi sadece güvenlik güçlerine bırakmak haksızlık değil mi. Elimize silah almayalım ama silah haricinde yapabileceğimiz ne varsa yapalım lütfen.
halim { 20 Ekim 2011 10:15:29 }
bu vatanın verilcek bir karış toprağını alacak bu şehit kanlarıyla oluşmuş bayrağımızı gönderlerden
indirecek babayiğit yoktur alemde. biz derslerini Çanakkale'de verdik yine veririz Allah'ın izniyle. Merhum Mehmet Akif'imizin yazdığı gibi kim bu vatan uğruna olmaz ki feda. şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
Diğer Sayfalar: 1. 

 

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun72 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2007
Tasarım ve Kodlama: Fatih TAKCI