Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

Mesaj Ekleme Formu

SuçatıHaber / Çiçek Sarıkaya Vefat Etmiştir / 27.1.2010

Kasabamız sakinlerinden Mehmet Sarıkaya'nın (Memoğ Mehmet) Hanımı; Cemal, Yaşar ve Yılmaz SARIKAYA’nın anneleri, Çiçek SARIKAYA Elbistan'da vefat etmiştir. Cenazesi 27/01/2010 çarşamba günü öğle namazını müteakip Suçatı Kasabası Mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye ALLAH'tan rahmet, kalanlara başsağlığı diliyoruz...


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
SuçatıHaber / Başsağlığı / 23.1.2010

Uğur Şimşir kardeşimizin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Kendisine Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
Hulusi Tatar / BAŞSAĞLIĞI / 21.1.2010

Uğur Şimşir'in vefatını üzüntü ile öğrendim.Kardeşimize Allah'tan rahmet,Osman Abiye,Zeynep Ablaya ve tüm akrabalarına başsağlığı dilerim.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
SuçatıHaber Yönetimi / Dergimizin İkinci Sayısı / 16.1.2010

Saygıdeğer Okuyucular, Bazı teknik sebepler dolayısıyla 15 Ocak 2010 tarihinde çıkması gereken dergimizin ikinci sayısı çıkmamıştır. Sivas Postası ekibinden aldığımız bilgiye göre dergimiz önümüzdeki hafta çıkacaktır. Gecikme için özür diler, bir daha böyle bir gecikme yaşanmamasını temenni ederiz.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
meryem şahin kılıç / baş saglıgı / 14.1.2010

tüm öksüz ailesinin acısını paylaşıyor baş saglıgı diliyorum. mehmet ali amcaya allahtan rahmet dilerim. mekanı cennet olsun.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
SuçatıHaber / Açıklama / 14.1.2010

Değerli Suçatılı gönüldaşlarımız. Sitemize zaman zaman siyasi içerikli mesajlar bırakılmakta ve biz de bunları uygun bulduğumuz takdirde hüsnüniyetle yayınlamaktayız. Ancak cevaben yazılan mesajlar, karşı ya da destekler mahiyette olsun, ne yazık ki tartışmayı istenmeyen boyutlara götürmekte ve hemşerilerimiz arasında kırıcı, incitici diyalogların oluşmasına sebep olmaktadır. Bunu daha önceki tartışmalarda da tecrübe ettik. Site yönetimi olarak bütün hemşerilerimizi seviyoruz ve bu tür nahoş durumların müsebbibi olmak istemiyoruz. Site yönetimindeki arkadaşlar da dahil olmak üzere herkesin mutlaka siyasi bir görüşü vardır. Hepsine saygılıyız. Ancak bu görüşlerimiz, bizim müşterek duygularımızın, Suçatılı olma sevdamızın önüne geçmesin istiyoruz. İnternette her siyasi görüşe uygun yüzlerce site var. Özellikle de iç siyasetle ilgili görüşlerinizi bundan böyle bu sitelerde paylaşmanızı tavsiye ediyoruz. Bu isteğimiz, memleket meselelerine duyarsız oluşumuzdan değil, yukarıda saydığımız kaygılarımızdan kaynaklanmaktadır. Hemşerilerimize saygıyla duyrulur.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
SuçatıHaber Yönetimi / Haddini Bil İsrail !!! / 13.1.2010

İsrail'in, Saygıdeğer Büyükelçimiz nezdinde bütün Türk Milleti'ne yapmış olduğu saygısızlığı şiddetle kınıyoruz.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
GÜRBÜZ ÖNDER / BAŞ SAĞLIĞI / 13.1.2010

TÜM ÖKSÜZ AİLESİ VE AYRICA CEMAL ABİ YE BAŞ SAĞLIĞI DİLER GERİDE KALANLARA YÜCE YARADANDAN UZUN ÖMÜRLER DİLERİM.RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
HULUSİ / ARABESK / 12.1.2010

TOPLUMUN GENEL EĞİLİMİ ARABESK,ÇİVİSİ ÇIKMIŞ DÜNYANIN İNSANLARI OLALI BERİ İKİ ARADA BİR DEREDE GÖNLÜMÜZÜ KAH AĞLAYARAK KAH SEVİNEREK AVUTMAYA ÇALIŞIYORUZ. nE OLACAK BU MEMLEKETİN HALİ DİYENLERİMİZİN SAYISI GÜNBE GÜN AZALMAKTA VE SESİ KISILMAKTA.. DELİ KOYUNLARA DÖNDÜK YÖNÜMÜZÜ BİR DOĞUYA BİR BATIYA ÇEVİRE ÇEVİRE. kENDİNE GELMENİN EN KOLAY YOLU DURUP DÜŞÜNMEK DEĞİLMİ.. ARTIK DURUNCADA YÜRÜYÜNCEDE DÜŞÜNEMİYOR HALDEYİZ. ŞEYTANIN OYUNLARI RÜYALARIMIZI BİLE TAYİN EDİYOR. KOYU BİR UMUTSUZLUK RESMİ ÇİZDİM AMA UMUT DAİMA VARDIR. UMDUĞUMUZ DAĞLARA KAR YAĞDI DENİRYA BİZİM UMUDUMUZ KAR YAĞAN DAĞLARDAN DEĞİL. GERÇEKÇİ OLURSAK AKLIMIZI PİSLİKLERDEN ARINDIRABİLİRSEK DAİMA UMUT VARDIR. SELAMLAR


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
Şinasi ÖNDER / Ah Filistin / 8.1.2010

Bir kaç gündür medyada takip ettiğimiz Filistine yol açık konvoyu içerisinde olmak isterdim.Kafam gözüm kırılsada hatta sonuç ölümde olsa severek olmak isterdim.Ben bunları düşünürken, Gazetede gördüğüm bir fotoğraf bende ordayım dememe sebep oldu.Can dostum kardeşlerimden biride bu kareler içerisinde.Telefona sarıldım öbür uçtaki ses abim canım gördüğün doğrudur sizi temsilen burdayım diyordu. Kardeşim sen büyük adamsın. O ingilize söyle onlarda büyük de ki: ezilen hıristiyan,yahudi,putperesde olsa aynı acıyı onlar içinde duyar yardıma koşardık.Bize ecdadımız böyle öğretti inancımız bunu emretti.Yetimlerin sırtını sıvazla büyüklerin ellerinden öp çocukları bağrına bas (abimin yerinede) söz abi dedi.Selamınıda tüm bu soylu halka ileteceğim. Allah evlatlarını bağışlasın kardeşim.Yol arkadaşlarına tüm filistinli halkına selam olsun..


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
Hacı Oğlu M.ali Güleç / Başsağlığı / 7.1.2010

Sevgili kardeşim cemal m.ali amcanın ölümünden üzüntü duydum başın sağolsun.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
Halil İbrahim Takcı( ömer oğlu) / Baş sağlığı diliyorum: / 7.1.2010

cemal amca başın sağolsun.konuşmayı ve yazmayı pek sevmem ama babana çok üzüldüm.allah kalanlara ağlık versin.mehmet ali emmide abaküs gibi bir kafa vardı.tek hamlede tut gabık hesabı yapardı.neyse kimler tarih olmadı ki .izmire başsağlığı halamlara çok selam


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
Mustafa BOĞA / GEÇMİŞ OLSUN / 4.1.2010

Sevgili yeğenim MURAT BOĞA. Zamanında Bedevadan Muhtar'lık verdiler bu bizim millet nasıl verdiler bu adam Susurluk'un adamı dediler. Olmaz böyle şey dediler. Geçen günde Karasar Durağında bindiğin kamyonete taksiyle vurdular seni bitirmek istediler. Bu millet vay be Budamı ''Ergenekon'' cu dediler. Sana çok büyük geçmiş olsun. Millet desin sen aldırma geç. Sende sultan Alparslan'ın Yürek atışı, Pir dede sultan ''şeyh kamus'un'' inancı olduğu müddetce kimsecikler bir şey yapamaz....Allah sana çok çok uzun ömürler versin, seni bize ve bu kasaba'ya bağışlasın....


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
taner bahçeci / ALLAH sabırlar versin / 3.1.2010

DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ MEHMET ALİ amcanın vefatını öğrenince içime ince bir sızı aktı bu sene memleketimizde çok koçyiğitler gitti en sonuncusu da m.ali amca hepsine ALLAHTAN rahmet geride kalanlara sabırlar diliyorum söylenecek çok şey var ama elimiz dilimiz tutmuyor. saygılarımla


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
Hulusi TAKCI / başsağlığı / 3.1.2010

Öncelikle M.Ali Amca'ya Allah'tan rahmet dilerim Hatca bacıya sabır ve hayırlı ömür dilerim ve çocuklarında başları sağolsun.Gençliğe ilk adım yıllarında tanıyıpta etkilendiğim insanlardandı. Zeki çalışkan ve insanlara karşı saygıda kusur etmez tarafı dikkatimizi çekerdi. İnsanlar yaşarlarken değerlerinin fazlaca ayırdına varamıyoruz. Bu bizim gafletimiz olsa gerek. Gerek Halamın gerek Mehmet Ali Amca'nın vefatları beni yaşayan büyüklerimize karşı vefasızlığımız konusunda düşündürdü. Hep deriz ya Yarın ölecekmiş gibi, ama pratikte hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz. Allah kalplerimizi ıslah etsin. Her suçatı habere uğradığımda bir ölüm haberi. Bu arada Arkadaşım Nüfer'e de Allah'tan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyorum.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
MEHMET TAKCI / BAŞSAĞLIĞI / 2.1.2010

M.ALİ EMMİNİN ÖLÜM HABERİNİ DUYUNCA GERÇEKTEN ÇOK DERİN BİŞEKİLDE ÜZÜLDÜM ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN BASTA ENİŞTEM OLMAK ÜZERE GERİDE KALANLARA ALLAHTAN SABIR DİLİYORUM


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
MEHMET TAKCI / DAVETİYE / 2.1.2010

SELAMUN ALEYKUM .. BEN KAMİL TAKCI (KEMAL USTA) OĞLU MEHMET TAKCI ALLAH NASİP EDERSE 24 OCAK 2010 PAZAR GÜNÜ EVLENİYORUM :) BÜTÜN SUCATILILARI VE DOSTLARI DÜĞÜNÜMDE GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIM ..düğün izmirde olacaktır onurlandıran herkese şimdiden allah razı olsun diyorumm


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
yunus emre / baş sağlığı / 1.1.2010

başta cemal abi olmak üzere öksüz ailesine baş sağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.1978 yılında evimizi yaparken dayımla birlikte çalışmışlardı. bazen birbirleriyle yarenlik yaparlardı. hoş sohbetler olurdu. nur içinde yatsın.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
Şinasi ÖNDER / Değerli Büyüğümüz / 1.1.2010

M.Ali emmi geçen yıl adanadan teline yol arkadaşlığımız var.Bir vadide mola vermiştik. Hareketlerin konuşman duruşun beni etkiledi.İçimden işte asalet bu olsa gerek tam bir osmanlı demiştim.Cemal abi ve tüm öksüz ailesine başsağlığı dilerim. Mekanın cennet olsun..


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi
Hidayet Takçı / Mehmet Ali Öksüz Vefat Etmiştir / 1.1.2010

Çok değerli, sevgili Mehmet Ali Emmi, mekanın cennet olsun, yattığın yerler nurla dolsun. Önce ağır bir ameliyat geçirdin ve ardından yorgun ve yaşlı bedenin daha fazla dayanamadı ve bu dünyadan göçtün. Henüz 4-5 yaşındayken sizi tanımıştım. O yıllarda gelin olan ablamın peşinden gitmiş ve en az bir ay evinizde konuk olmuştum. Hiç yüzünü ekşittiğini hatırlamıyorum. Başta Hatice teyzeye, ardından Cemal abi başta olmak üzere bütün evlatlarına, torunun olan yeğenlerime ve seni seven herkese başsağlığı diliyorum. Hepimizin başı sağolsun.


Tasarım & Programlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Şu anda 22. sayfadasınız.Mesaj Ekleme Formu.

*Mesajınız onaylandıktan sonra yayımlanacaktır..

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun430 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2009
Tasarım ve Kodlama: SuçatıHaber Teknik Ekibi