Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

Kasabamızda Elim Trafik Kazası

Kategori Kategori: Güncel Olaylar | Yorumlar 90 Yorum | Okunma 26619 Okunma | 05 Şubat 2010 14:33:05

Süleyman Ballıkaya Vefat Etmiştir.

Kasabamızın sevilen taksici esnafından Süleyman Ballıkaya (Cılla Süleyman). 5 Şubat 2010 günü, öğleden önce; Darende-Gürün karayolunun Aşağı Mahken civarinda ticari aracı ile seyahat halinde iken karşı yönden gelen bir minibüs ile çarpışmış ve çarpışmanın etkisiyle aracı takla atmıştır. Kaza sonrasında Süleyman Ballıkaya hakkın rahmetine kavuşurken araçta bulunan yolcu Vasıf Bozkulak hafif yaralanmıştır. Vasıf Bozkulak'ın herhangi bir hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Kazada hayatını kaybeden Süleyman Ballıkaya'ya Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve bütün sevenlerine başsağlığı diliyor kazada yaralanan Vasıf Bozkulak'a da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

SuçatıHABER - Suçatı
 | Puan: 10 / 11 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar

hamza efe { 06 Şubat 2010 02:57:54 }
duyunca inanmak istemedim insan sevdiği bi insanının acı haberine inanmak istemiyor çok sevdiğimiz değerli süleyman amcamızı bölesine ansızın kaybetmeyi kimse beklemiyordu    
yeri asla doldurulamıcak bi insandı mekanı cennet olsun
başta ailesi olmak üzere hepimizin başı sağolsun
Bünyamin UYSAL { 06 Şubat 2010 02:27:43 }
Merhum Süleyman Amcayla 2008 yilinda Almanya Deggendorfta tanistim. Cok güzel sohbetlerimiz oldu.. güzel insandi.. Hossohbetti.. Kendisine Allahtan rahmet niyaz ediyorum. Mekani cennet olsun Ailesine Bassagligi diliyorum.. Özellikle Gurbettin acisiyla ölümün acisini birlikte yasayan oglu Metin kardesime Sabirlar diliyorum basiniz sag olsun. Kavusmak ahirete kaldi. Allah Cennette kavustursun .

Ölmek Felaket Değildir, Asıl felaket öldükten Sonra Başa Gelecekleri Bilmemektir.diyor
İmam-ı Rabbâni Hazretleri

Yine Necip fazil;
Ölüm Güzel Şey ; Budur Perde Ardından Haber,
Hiç Güzel Olmasaydı Ölürmüydü Peygamber.
diyor..
Hepimiz Ölecegiz.. Önemli olan Ölümden korkmak degil, Ölüme hazirliksiz yakalanmaktan korkmaktir...
Fahri TAKCI { 06 Şubat 2010 02:01:48 }
Süleyman abinin elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmiş olduğunu öğrendim çok üzüldüm.Irak yolları yakın eder,kar demez kış demez koşardı,bir telefon kadar yakındı insana.Kederli ailesine baş sağlığı diliyorum.Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.
Emrullah TOPRAK { 06 Şubat 2010 00:21:57 }
Süleyman abinin ani vefatından büyük üzüntü duydum. Kendisine yüce Allah'tan rahmet, başta değerli arkadaşım Metin Ballıkaya olmak üzere tüm yakınlarına da başsağlığı diliyorum.
Meryem Şahin Kılıç { 06 Şubat 2010 00:07:00 }
suçatının degerli çınarlarından birini daha kaybetik.Çok sevip saygı duyduguminsanlardan biriydi.Annemin vefatındaki bizimle beraber koşuşturması,evini bize açıp misafir perverligi onun nekadar güzel bir yürege sahip oldugunu birkez daha orda göstermiti ALLAH,rahmet eylesin.aylesine ve çocuklarına baş saglıgı diler im mekanı cenet olsun
Murat YAPICI { 05 Şubat 2010 23:07:18 }
Süleyman abiye ALLAH'tan rahmet ailesine sabırlar diliyorum.
Nurten Takçı { 05 Şubat 2010 22:21:35 }
Rahmetli Süleyman Amca biz Darende'de okurken servis şoforumuzdu. Her ayrılıkta bizi neşelendirmek için elinden geleni yapardı. Eve dönerken de neşemize neşe katardı. Mekanı cennet olsun. Yakınlarının başı sağolsun.
Halil İbrahim Takcı-sivas { 05 Şubat 2010 22:18:16 }
Allah rahmet eylesin.Eşim Zeynep ve ben Süleyman amcanın kederli ailesine dost ve akrabasına baş sağlığı dileriz.Allah sabırlar versin.Mekanı cennet olsun.
Mustafa ÜZÜMCÜ { 05 Şubat 2010 21:28:28 }
ALLAH rahmet eylesin. Bütün yakınlarına ALLAH sabırlar versin, Suçatının ve Suçatılıların Başı Sağolsun.Mekanı Cennet olsun.
İBRAHİM TOPAL { 05 Şubat 2010 21:07:57 }
Dayımın oglu suleyman abinin ölümünü üzüntü ile duydum mekanı cennet olsun annesinin eşinin çocuklarının kardeşlerinin suçatının başı sag olsun allah ramet etsin
Diğer Sayfalar: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 

 

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun746 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2007
Tasarım ve Kodlama: Fatih TAKCI