Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

Hidayet TAKCI GMYO Müdürü Oldu

Kategori Kategori: Güncel Olaylar | Yorumlar 1 Yorum | Okunma 1865 Okunma | Yazar Yazan: sucati | 21 Ağustos 2016 15:04:14

SuçatıHaber yöneticisi Hidayet TAKCI Gürün Meslek Yüksek Okulu Müdürü olmuştur.

SuçatıHaber web sitesinin yöneticisi de olan hemşehrimiz Yrd. Doç. Dr. Hidayet TAKCI 15.08.2016 tarihinden itibaren üç yıllığına Gürün Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğüne atanmıştır. Kendisini tebrik ediyoruz.

Hidayet TAKCI Özgeçmiş
Yrd. Doç. Dr. Hidayet TAKCI, 1974 yılında Gürün-Suçatı’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gürün’de tamamladıktan sonra; 1997 yılında Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden Bilgisayar Mühendisi olarak mezun oldu. Ardından Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsünden (GYTE); 1999 yılında yüksek lisansını tamamlayarak Bilgisayar Yüksek Mühendisi, 2005 yılında doktorasını tamamlayarak da Dr. Bilgisayar Yüksek Mühendisi unvanını aldı. 1997-2011 yılları arasında GYTE’de Araştırma görevlisi ve Öğretim görevlisi olarak görev yapan Hidayet TAKCI 2011 yılından bu yana Cumhuriyet Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Yazılım Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Çeşitli akademik dergilerde editörlük, hakemlik ve bilim kurulu üyeliği yapmakta olan Hidayet TAKCI aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaya gayret etmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Müdürün Mesajı
Sevgili Öğrenciler,
Ülkemizin nadide ilçelerinden birisi olan Gürün’ü tercih ederek çok doğru bir karar vermiş bulunuyorsunuz. 20 yılı geçkin bir mazisi olan Gürün Meslek Yüksek Okulu siz değerli öğrencilerin tercihi ve teveccühü ile daha nice yıllara ulaşacak inşallah. Bugünümüz dünden, yarınımız ise bugünden güzel olacak ama hepimizin kolektif şuuru ile olacak. Bizler sizlere elimizden gelenin en iyisini sunacak ve sizlerden de derslerinizde daha yüksek başarılar, Gürün Meslek Yüksek Okulunu ülkemizin her yerinde en iyi şekilde temsil ve özellikle sosyal faaliyetlerde katılım bekleyeceğiz. Biz, önünüzdeki engelleri kaldıracağız sizler ise Gürün’ü yukarılara taşıyacaksınız.

Saygıdeğer Gürünlüler,
Kadim bir gelenekten soylu bir geleceğe giden bir ilçenin mensubu olmak sanırım hepimizi mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Gürünlü neye elini atsa başarılı oluyor, başarılı yapıyor. Gürün’ün zenginliklerinin farkında olan birisi olarak bütün Gürünlü hemşerilerimden ben bir şey rica ediyorum: Gürün Meslek Yüksek Okuluna daha fazla sahip çıkmak. Esnafı ile halkı ile Gürün’e dışarıdan gelen ve misafirimiz olan öğrencilere Gürün insanının misafirperverliğini gösterip, çocukları başarılı olmaları yönünde teşvik edersek okul vesilesi ile birer Gürünlü olan bu kardeşlerimiz de diğer Gürünlüler gibi gururumuza gurur gücümüze güç katacaktır.
Saygılarımla,

 | Puan: 10 / 2 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar

yunus emre { 25 Ağustos 2016 19:12:47 }
hidayet bey kardeşim merhaba,

öncelikle yeni görevinizden dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.

inşallah, okulumuz aracılığıyla beldemiz, ilçemiz hatta ilimiz için güzel projeler geliştirilir ve insanlarımız bunlardan istifade ederler. çocukluğumuz, adi kiraz yemekle geçti. seneler sonra dal bastı kirazının da beldemizde yetiştirilebildiğini gördük. keza çilek...

malum, insanımız önderlik bekler/bekliyor. bazı yeniliklerin onlara uygulamalı olarak gösterilmesi gerekiyor. bu anlamda okulumuzun önemli görevler üstlenebileceğini düşünüyorum.

sizin de bir memleket sevdalısı olarak bu hizmetleri en iyi şekilde gerçekleştireceğinize yürekten inanıyorum. güzel haberler duymak dilek ve temennisi ile saygılar sunuyorum.
Diğer Sayfalar: 1. 

 

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun486 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2007
Tasarım ve Kodlama: Fatih TAKCI