Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

TERÖRÜN HER TÜRÜNE LANET OLSUN

Kategori Kategori: Güncel Olaylar | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 1364 Okunma | Yazar Yazan: sucati | 21 Ağustos 2016 14:43:54

Ülkemizi iç savaşa sürüklemek isteyenler başarılı olamayacaktır.

Anadolu'ya huzuru fazla görenler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da duracağa benzemiyor. En son yaşadığımız Gaziantep olayı, öncesinde Elazığ ve daha öncesinde diğer illerimiz. Terör konusunda bugüne kadar olay olmamış Karadeniz bölgesinde artan terör olayları topyekun bir saldırıyı işaret ediyor. Liderinden sıradan vatandaşına büyük Türk Milletinin cesareti ile 15 Temmuzda amacına ulaşamayanlar bu seferde ikinci perde olarak artan terör ile amacına ulaşmaya çalışıyorlar.

İç savaş için ellerinden geleni yapmayı deneyecekler. Birbirine düşman görünen nice şer odağı şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yine birbirinin kuyruğunu bırakmayacak ve belki de daha da şiddet artacak. Bununla birlikte, terörün bu milleti yıldırması, yolundan geri koyması mümkün değildir. Milletimiz terörden çok çekmiştir ve bu kadar yaşanandan sonra yapılacak tek şey topyekun teröre karşı topyekun mücadeledir. Bizlere düşen at gözlüklerimizden kurtulup dostu düşmanı artık doğru şekilde görebilmektir. Pkk dostu olduğunu gizlemeye gerek duymayan, 15 temmuzu açıktan destekleyen, Fetöyü kendi içerisinde büyüten, Daiş düşmanı göründüğü halde en büyük destekçisi olan amerika ve diğerlerinin ne olduğu artık görülmelidir.

Milli mücadele dönemi artık gelmiş geçmektedir. Milletini memleketini seven herkes ocu bucu ayrımına girmeden Türkiye sevdası ortak paydasında asıl düşmana karşı koymalı ve terörün de destekçilerinin de belini kırmalıdır.

Allah bu ülkeyi ve bu ülkeyi gerçekten sevenleri korusun.

SuçatıHaber, Ağustos 2016

 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun51 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2007
Tasarım ve Kodlama: Fatih TAKCI