Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

ANNEM...

Kategori Kategori: Yazı - Makale | Yorumlar 5 Yorum | Okunma 1718 Okunma | Yazar Yazan: hidayet | 15 Mayıs 2014 19:25:08

Annem benim...

...
Herkesin annesi kendine ne kadar özel ve kıymetli ise benimki de bana özel ve bir o kadar da değerli. Siması simama benzeyen annem benim. Küçük bir çocukken “Kimin oğlusun” diye sormaya bile gerek duymadan annemi tanıyan herkes bana “sen Latife’nin oğlusun değil mi” derlerdi. Bunu her seferinde gelir anneme anlatırdım ve annem mutlu olurdu, kim mutlu olmaz ki evladının kendine benzemesinden.
Yazının devamı için T I K L A Y I N >>>

 | Puan: 10 / 2 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Hidayet Takcı { 28 Mayıs 2014 01:06:15 }
Değerli Ender Hocam,

Annem için yazdığınız dua kabilinden mesajınız beni ziyadesiyle mutlu etti, Allah razı olsun.

Yazıyı okuyamadığınıza üzüldüm, herkesin kendinden birşeyler bulabileceği bir yazıydı. Olmazsa ben size başka bir yöntemle iletirim yazıyı.

Saygılarımla,

Hidayet Takcı { 28 Mayıs 2014 01:03:30 }
Değerli Goncagül,

Kıymetli yorumun için teşekkür ederim. Annemize çok şey borçluyuz, o nedenle de inşallah onu dularımızın her zaman baş köşesine oturtacağız. Onu dualarımızda yalnız bırakmayacağız kabrinde. Umarım kabri nur dolar, mekanı cennet olur annemin...
Muttalip ŞAHİNASLAN { 26 Mayıs 2014 13:05:20 }
Kıymetli Hidayet Kardeşim, muhterem anneniz Latife Teyzenin ebedi aleme göç ettiğini öğrenmiş bulunuyorum "innâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn". Başta Kemal amca olmak üzere tüm aile fertlerine baş sağlığı diliyorum. Her zaman ailesinin ve dostlarını kendinden önce gören, fedakar, cefakar, iyilik meleği, kendisi hasta olsa dahi karşısındakinin derdi ile dertlenmeyi şiar edinmiş Anadolu insanı Latife Ananın da mekanı Cennet olsun, umuyor ve diliyoruz ki bu kadar üstün özelliklere sahim annelerin makamları da Cennet olacaktır. Tekrar tüm geçenlere C. Allah tan Rahmet diliyor, sizlere de baş sağlığı diliyorum.
Not: Annen için yazdığı yazıyıı hüzünlü bir şekilde okudum, biliyorum ki o dönemin annelerinin yaşadıklarınınvbe yaptıklarının ancak zerresini yazmışsındır. Allah a emanet ol.
Ender Sahinaslan { 20 Mayıs 2014 10:55:32 }
Kıymetli validenizin vefatını üzüntüyle öğrendim. C.Allah Anne'nizi Rahmetiyle karşılasın, mekanını Cennet etsin, Cennet’in de Peygamber Efendimizin sancağı altında sevdikleriyle hep birlikte toplanmayı, Cemali'ni seyretmeyi cümlemize de nasip etsin. Başta Kemal amca, Feyruza abla, Hulusi abi olmak üzere size ailenize, tüm sevenlerine sabır versin. O'ndan geldik O’na döneceğiz, takdiri ilahi karşısında bizlere düşen sabırla karşılamak, Mevlam sabrınızı artısın, sizlere sağlıklı, hayırlı ömürler ihsan etsin. Amin.
Not: Güzel yazını erişim problemi nedeniyle okuyamadım.
Goncagül Yıldız { 16 Mayıs 2014 16:21:11 }
Abicim annelerimiz bizim canımız cigerimiz,melesefki şu fani dünyanın tek gerçeği bir gün hepimizin o ebediyette yolculuğudur, rabbim mekanını cennet eylesin, sizlere sabır versin. Ne şanslı bir anne ki sizler gibi evlatlar yetiştirmiş, dualarınızla yalnız burakmıyacağınızdan eminim. Saygılarımla
Diğer Sayfalar: 1. 

 

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun17 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2007
Tasarım ve Kodlama: Fatih TAKCI