Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber facebook grubumuz ve SuçatıHaber web sitemiz

Kategori Kategori: Güncel Olaylar | Yorumlar 2 Yorum | Okunma 1601 Okunma | Yazar Yazan: sucati | 29 Ağustos 2012 12:16:49

İkisi birlikte olunca daha anlamlı olacak.

Eskiler birbirinden değerli iki şeyi anlatırken "onun yeri ayrı öbürünün yeri ayrı" derlerdi, aynen bizim facebook grubumuz ve web sitemiz gibi. İkisi birbirinden değerli iki farklı mecra. İkisinin de birbirine göre üstünlükleri ve zayıflıkları var. Örneğin; face ortamında herkes kolayca birşeyler paylaşabilirken web ortamında daha büyük boyutlu ve daha izlenebilir içerik mümkün olabiliyor.

Facebook ortamına hızlı bir giriş yaptığımızda bazı eleştiriler olmuştu, biz o eleştirilere karşı her iki tarafı birlikte yaşatmak istediğimizi belirtmiştik. Tabi bizim belirtmemiz yetmiyor, özellikle web ortamının devamlılığı yazarlarımızın desteği ile mümkün olabiliyor. Her ne kadar web sitemiz kış mevsimlerini sevse dahi yaz aylarında hiç bu kadar durağan olmamıştı. Bu durağanlıkta mutlaka bizim de yönetim olarak kusurlarımız olabilir ama ona rağmen bize gönderilen yazıları mümkün olduğu kadar yayınlamaya gayret ediyoruz.

Sevgili dostlar, biz bu gruba "Sizin için sizinle" sloganını boşuna vermedik, gerçekten de sizlerden bir şey gelirse bu site büyüyor. Gerek mevcut yazarlarımız gerekse yazar adaylarımız eğer bizi desteklerse herkes bundan yarar sağlayacaktır. Yazmak kolay değil ama insan yaza yaza iyi yazmayı öğreniyor. Bunun örneklerini o kadar çok gördük ki. Lütfen bizden davet beklemeden siz buyurun gelin ve birlikte bu işi götürelim.

Saygı ve sevgilerimizle,

 | Puan: 10 / 1 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Selami topal { 13 Kasım 2012 20:23:56 }
Ramazan bayramında görmüştüm bayramlaşmıştık İsmail abiyle geçen gün memlekete yolum düştü köyde babamlardan öğrendim İsmail abinin vefat ettiğini insan bazen beklemediği sözleri duyunca donup kalır bende öyle oldum mahallemizin eski muhtarı gır Mehmet emminin oğlu İsmail abi ye Allah Rahmet eylesin . Geride kalan ailesine Allah sabır versin. Âmin
Abdurrahman Engin { 04 Eylül 2012 22:46:05 }
Sayın Suçatı haber:
Stenin geleceği için, kasabamızın güzelleşip gelişmesi için,birbiririmizle kaynaşıp kucaklaşmamız ve birlik ve beraberliğimizin tesisi için SUÇATI HABERİN GELİŞEREK DEVAMI ELZEM:
Önerilerini iyi bir SUÇATI HABER Okuyucusu olarak candan destekliyorum.Saygılar sunuyorum.
Diğer Sayfalar: 1. 

 

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun84 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2007
Tasarım ve Kodlama: Fatih TAKCI