Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

FOTOĞRAFIN ÇEKİLDİĞİ YER

Kategori Kategori: Tarih | Yorumlar 8 Yorum | Okunma 2352 Okunma | 17 Mayıs 2012 10:29:59

Naci hocamıza teşekkürler,

Saygıdeğer yazarımız NACİ TOPRAK tarafından oluşturulan FOTOĞRAFIN ÇEKİLDİĞİ YER isimli yazıya ulaşmak için T I K L A Y I N I Z

SUÇATIHABER İyi Günler Diler...

Facebook Sayfamız Zengin İçeriği ile Sizi Bekliyor ...

 | Puan: 10 / 1 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Abdurrahman Engin { 19 Mayıs 2012 14:17:37 }
Evliya Çelebivari bir yazı;zevkleokudum hatta iyice anlayabilmek için iki defa tekrarladım.İçine bazı espirilerde serpiştirmişsın. Tarihi bir belge niteliğinde .Çok istifade ettim,eline sağlık.
yunus emre { 19 Mayıs 2012 12:07:13 }
naci abi, doğrusu sizden de böyle bir çalışma beklenirdi. öncelikle teşekkür ediyorum. emek ürünü, aynılatan bir çalışma...eski telin, nereden nereye gelmiş. bundan sonra da kim bilir neler olacak...aynı zamanda dünya hayatının geçiciciliğini de anımsatan bir yazı. sizden inşallah farklı içeriklerde yeni yazılar bekliyoruz.
Ekrem MADENLİ { 18 Mayıs 2012 22:52:55 }
Naci bey kardeşim eline sağlık.Geçmişi hepimiz merak ederiz.Merak tabi ki öğrenmeyi de birlikte getiriyor.Ortaya koyduğunuz fotoğraflarla ilgili güzel bir çalışma yapmışsınız.Bu konuda farklı yorumlar olabilir.Saygı duymak lazım.Eleştirilerde yazıyı yazanı eleştşrmenin doğru olmadığı kanısındayım.yazılanın doğruluğu tartışıla bilir.Elinde farklı belge olanlar bu belgeleri paylaşarak eski Telin`in tanınmasına katkı sağlaya bilirler.Saygı ve selamlar.
Burhan Emre { 18 Mayıs 2012 00:55:00 }
Naci Hocam fotoğrafın çekildiği yer konusunda bende aynı düşüncedeydim,yalnız merkepli resim konusunda tereddütlerim vardı o konudada tatmin edici açıklamaları yapmışsınız teşekkürler.Gerçekten atalarımızın doğup büyüdüğü eski Telini bende çok merak ediyorum en azından 1920 li 30 lu yıllara ait bir resim bir fotoğraf yok demekki olsa illaki biryerlerden çıkardı diyorum.Eline koluna sağlık Naci Hocamdan buna benzer güzel yazılar bekliyorum.
mehmet toprak { 17 Mayıs 2012 16:45:47 }
Mübarek sanki 1900 yıllardaki yaşamış gibi anlatmışsın .Bundan sonra cesareti olan varsa eski resim koyunsun da görelim 1950 den sonrası için bir sıkıntı yok ..
Emrullah Hocama katılıyorum Recai Güllaptan uslubu nu görmek mümkün çok çok selam
Hulusi TAKCI { 17 Mayıs 2012 14:57:33 }
Naci abi tebrikler ve teşekkürler. Muhabbet tadındaki uslubunuz ve kasaba taihçesi hakkındaki malumatınızıda bizle paylaştığınız içinde teşekkürler.Devamını bekliyoruz.
Emrullah TOPRAK { 17 Mayıs 2012 11:52:03 }
Bir fotoğraftan yola çıkarak geçmişe dair aydınlatıcı bir ufuk çizmişsiniz. Üstad A.Turan Alkan tadında bir yazı olmuş, zevkle okudum. Teşekkürler Abi...
Hidayet Takcı { 17 Mayıs 2012 11:24:52 }
Değerli Naci Hocam,

Yazının sonunda Hidayet Bey'in hışmı demişsiniz, latife yaptığınızı düşünüyorum. Benim ne haddime ki sizin gibi çok saydığım bir büyüğüm aynı zamanda eşimin de değerli bir hocasına hışımla davranacak olmak.

Bu arada yazı için teşekkür ediyorum, eksik olmayın.

Saygılarımla,
Diğer Sayfalar: 1. 

 

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun117 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2007
Tasarım ve Kodlama: Fatih TAKCI