Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

İYİ BİR YIL DİLEKLERİMİZLE...

Kategori Kategori: Yazı - Makale | Yorumlar 3 Yorum | Okunma 1565 Okunma | Yazar Yazan: sucati | 30 Aralık 2011 15:50:17

2012 yılının 2011 yılından daha iyi olması dileklerimizle...

Değerli Arkadaşlar,
Bize güzel bir yıl yaşatan ve yeni bir yılı bize yaklaştıran rabbimize hamd olsun. Koskoca bir yılın daha sonuna geldik. Gerek özel yaşamlarımızda, gerekse SuçatıHaber ailesi olarak çok verimli bir yıl geçirdik çok şükür. Zaman zaman minik aksaklıklar oldu belki ama yılın sonuna doğru malumunuz o problemleri de ortadan kaldırdık ve yine, 10 yıldır olduğu gibi Gurbet ile Sıla arasında köprü olmaya devam ettik ...

Önümüzdeki yılın bu yıldan daha iyi olmasını diliyoruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız inşallah. Daha sık haber güncellemeleri, daha fazla fotoğraf paylaşımı ve yepyeni isimler ile yolumuza devam edeceğiz. Şu an ismi hala bizde olup ta uzun zamandır yazmayan arkadaşlara yine çağrıda bulunacağız. Öyle bir şey olmasını gönlümüz istemez ama aramızdan illa ayrılmak isteyenleri de uğurlayacağız hayırlısı ile. Bu hizmetler bayrak yarışına benzer. Birisi alır bir yere kadar getirir, bayrağı diğerine teslim eder, yorulana kadar da o devam eder koşuya.

2011 ve öncesinde olumsuz şeyler olmuştur mutlaka fakat bu olumsuz olaylardan hiçbirimiz mutlu değiliz. Olmasa iyiydi ama oldu bazı hatalar bizler istemeden. Ayrıca, burası birilerinin değil bütün Suçatılıların adresi olduğu için kişilere takılarak memleket hizmetinden geri kalınmamasını dileriz.

Bu arada 2011 yılında bizi yalnız bırakmayan bazı isimlere teşekkür etmek farz oldu. Müsadenizle onları tek tek saymak istiyoruz. Öncelikle bitmeyen bir enerji ile bizi hiç yalnız bırakmayan Halim BAŞPINAR ağabeye, Gürün'deki bağlantı noktamız, yazarımız, muhabirimiz her şeyimiz Yavuz Selim TAKCI'ya, sitemizin yönetiminde de yer alan, yazılarıyla yeniden bize heyecan veren Yunus EMRE ağabeye, yine aralıksız bize şiir gönderen Ekrem MADENLİ ağabeye, sevgili kardeşimiz Goncagül Balkı YILDIZ'a, Genç kardeşlerimiz Yunus Emre TAKCI ve Habip BEDİR kardeşlerimize, değerli yorum ve mesajlarıyla bize katkı sağlayan Abdurrahman ENGİN, Hakim BOZKULAK, Ali GEÇİLİ beylere, geçmiş yazılarıyla Mustafa BOĞA beye, şiir defterini sitemize hediye eden Feyruza ÖKSÜZ hanıma, sitemizde yer almayı kabul eden Feyzullah ASLAN beye, yönetim faaliyetlerindeki yardımlarından dolayı Emrullah TOPRAK hocamıza, teknik desteklerinden dolayı Deniz PEHLİVAN beye ve inatla, sabırla sizlere canlı bir site sunmaya gayret eden emektar Hidayet TAKCI'ya teşekkür ediyoruz...

Değerli dostlar, 2012 yılı sonunda bu listenin çok daha uzamasını isteriz. 2012 yılında Sizinle birlikte Sizlere hizmet etmek isteriz.

İyi bir yıl dileklerimizle,
30 Aralık 2011

 | Puan: 10 / 1 Oy | Yazdırılabilir SayfaYazdır

Yorumlar

ABDURRAHMAN ENGİN { 01 Ocak 2012 13:36:14 }
Suçatı'nın yeni yıl mesajını dikkatla okudum.değindiği konulara katılmamak mümkünmü?.bu güzel dilek ve temennisine canda n katılıyor,2012 yılının bu ilk gününde stenin yönetici ve değerli yazarlarına yeni senemizin mutluluk iyilikler dolu bir yıl olmasını Cenabı Mevladan niyaz ediyorum.Güzellikleri paylaşmak ümüdiyle herkese selamlar.
SuçatıHaber { 01 Ocak 2012 02:32:04 }
Değerli Halim Bey,

Memleket hizmetinin büyüğü küçüğü olmaz ama sizler yazarak memleketi yaşatıyor ve büyük bir hizmet yapıyorsunuz. Eli kalem tutan, tutabilecek nice insan var, sizdeki bu gayretten birazcık onlarda da olsa bu sayfalar çok daha dolu, memleket ise inanın daha ileri olacak. Siz bu hizmet sayesinde kazançlı çıkıyorsunuz, bizler de sizlere hizmet ederek Allah'ın izniyle kazançlı çıkıyoruz.

Sizin ve bizim bu sevimli heyecanımızın diğer dostlara da bulaşmasını candan bekliyoruz.

Selam ve saygılar,
halim { 31 Aralık 2011 22:02:11 }
ortak paydası Suçatı'mız(Telin)olan bizlerin yazılarınıı şiirlerini hiç bir menfaat gözetmeden hemşerilerimize ulaştırdığınız için bizlerde sizlere teşekkür ederiz.tüm hemşerileriin yeni yılda güzel günler geçirmesi dileğiyle.
Diğer Sayfalar: 1. 

 

Yorum YazınKalınİtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle

    

    

    

    

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun1271 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2007
Tasarım ve Kodlama: Fatih TAKCI