Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

 Ömer  Önder

E-Posta: karakartal_ejder_58@hotmail.com


Yaşam: Ben 1996 Beykoz doğumluyum 6. sınıfa gidiyorum babam klimacı annem bizim mağazada çalışıyor ablam ise lise 3. sınıfa gidiyor

Kategori Adres:

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI

 Ekrem   MADENLİ

E-Posta: ekremmadenli@hotmail.com


Yaşam: 1957 Telin doğumluyum. İlk okulu telinde Orta ve Lise öğrenimimi Gürün'de yüksek öğrenimimi ise Bursa'da yaptım. Sivas Yıldızeli lisesinde Fen Bilgisi öğretmenliği Denizli Gürpınar Ortaokulu Çal ilçesi Bekilli Bucağı Deşdemir Orta okulu Fen Bilgisi Öğretmenliği yaptım. 1986-1990 yıllarında Bursa Çalı Orta Okulu Müdürü olarak çalıştım. 1990 yılında Bursa Nilüfer Kayapa İlköğretim okulu Müdürlüğüne başladım. 2000-2002 yılları arasında Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra halen Kayapa İlköğretim Okulu Müdürü olarak görev yapıyorum. Tüm telinlilere selamlar.

Kategori Adres: Çamlık Mah.Toki Konutları Nilüfer/BURSA

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI

 İSMAİL  ŞİMŞİR

E-Posta:


Yaşam: 1982 SUÇATI doğumluyum ilk ve orata ögretimimi suçatında liseyi GÜRÜN E.M.L de tamamladım. SİVAS Meslek yüksek okulu 2 yıllık elektrik mezunuyum şuan gebzede özel bi şirkette ofis memeuru olarak çalışmaktayım evliyim. minibüscü CEMİL ŞİMŞİR in oluyum circi hüseyinin yiğeniyim.

Kategori Adres: CAYIROVA/ KOCAELİ

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI

 tuğrul  boğa

E-Posta: tugrul5848@hotmail.com


Yaşam: 1980 suçatı(telin)doğumluyum. İlk, orta ve liseyi güründe tamamladım. Muğla emniyet müdürlüğünde görev yapmaktayım, evliyim. Karaali ve kemal önderin torunuyum. Muğlaya yolu düşenleri beklerim. Tüm hemşehrilerime selamlar..

Kategori Adres: merkez/MUĞLA

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI

 Kamil  Hatipoğlu

E-Posta:


Yaşam: 1950 suçatı doğumluyum(şeyhhamit hocanın oğluyum)Anadolu üniversitesini bitirdim.Çeşitli illerde ve suçatında ziraatçı olarak görev yaptım.Eşim ebe,hemşire emeklisidir.iki çocugum var.Oğlum doktor kızım avukattır.istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum.Yazları memleketimdeyim.Tüm hemşerilerime selamlar.

Kategori Adres: avcılar-istanbul

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI

 yurday  yağcı

E-Posta:


Yaşam: 1969 y.suçatında doğdum.ilk ve orta öğrenimimi suçatında bitirdim.gürün e.m.lisesini bitirdim. 1989 yılında kangal t. sanralında işe başladım. halen çalışmaktayım.dedem meşhur guguk süleymandır.tüm hemşerilerime selamlar.

Kategori Adres:

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI

 OSMAN   TAKCI

E-Posta: asiprens_83@hotmail.com


Yaşam: 1986 telin doğumluyum müdür muhammedin torunuyum

Kategori Adres:

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI

 Turan  KILIÇARSLAN

E-Posta: turankilicarslan@hotmail.com


Yaşam: 12/04/1963 Telin doğumluyum.Dıraz Ali nin küçük oğluyum.İlkokulu Telin de okuduktan sonra orta okul ve liseyi yatılı olarak Kastamonu Abdurrahman Paşa Lisesinde okudum. Gazi Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü nü bitirdim.Uzunca bir zaman çeşitli şirketlerde muhasebecilik ve idare müdürlüğü yaptım.1997 de öğretmenlik sınavını kazanarak öğretmenliğe geçtim.Eşimde Lisede müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.İki kızm var. Şu anda Elmadağ da sınıf Öğretmeni olarak yaşamımı sürdürüyorum. Tüm Telin lileri saygı,sevgiler ..

Kategori Adres: Elmadağ/ANKARA

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI

 Niyazi   OCAKCI

E-Posta: tiryandafil_78@hotmail.com


Yaşam: 1978 Yılnda Artvinin Hopa ilçesinde doğdum ilk ve ortaokul tahsilimi suçatıda lise tahsilimi güründe tamamladım.Askerlik dönemine kadar tekirdağda tekstil işinde çalıştım.Da ha sonra Malatyada yine tekstil işinde vardiya ustası olarak 4 yıl çalıştım. 2004 yılında kpss sınavına girdim. Aldığım puan ile Trabzon TEİAŞ ta elektrik teknisyeni olarak göreve başladım temmuz 2008'de tayin olarak kayseri'ye geldim halen bu göreve devam etmekteyim. Adres:

Kategori Adres: TEİAŞ 11.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ MELİKGAZİ / KAYSERİ

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI

 Hadi  YAPICI

E-Posta: h_yapici_58@hotmail.com


Yaşam:

Kategori Adres: VAN-ERCİŞ

Tasarım & Programlama: Fatih TAKCI


123456789101112131415161718

Şu anda 7. sayfadasınız.

Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Yerdesiniz

SuçatıHaber Anket

Sizce Gürün Belediye Başkanlığı seçimini kim alır?
Ak Parti adayı Feyzullah Arslan
MHP adayı Nami Çiftçi
Sonuçlar

Google

Il Il Hava Durumu


Ziyaretçi Sayımız

Aktif Ziyareti
Bugun307 
Ayrnt
 
SuçatıRSS
 Haberler | En Çok Okunanlar | En Çok Oy Alanlar
 


Altyapıda yardımları olan mydesign ve efkan teşekkürler.
Suçatı Haber 2007
Tasarım ve Kodlama: Fatih TAKCI